Opona letnia Nexen N`Fera RU1 235/65 R17 108V
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen N`Fera RU1 235/65 R17 108V 235/65 R17 104 H 235/65 R17 108 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen N`Fera RU1 235/65 R17 108V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen N Fera RU1 (235/65 R17 108V) 12323NXK | 444 zł |
Nexen N Fera RU1 ( 235/65 R17 108V XL 4PR RPB ) | 554 zł |
Nexen N Fera RU1 ( 235/65 R17 108V XL 4PR RPB ) 12323NXK | 548 zł |
Opony letnie 235/65R17 108V N`Fera RU1 Nexen | 428 zł |
Roadstone N Fera RU1 (235/65 R17 108V) | 746 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen N`Fera RU1 235/65 R17 108V
Ceny na Nexen N`Fera RU1 235/65 R17 108V |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera RU1 235/65 R17 104H | od 398 zł | 5 oferty | ||
Nexen N`Fera RU1 235/65 R17 108V | od 428 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →