Kabina prysznicowa New Trendy New Renoma 2D 80x90 lewa / prawa
Zdjęcia 10 |
New Trendy New Renoma 2D 80x90 D-0103A/D-0108A |
|
Pokryty szkłem Active Shield. Uszczelki magnetyczne. Zawiasy z mechanizmem podnoszenia.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Renoma 2D 80x90 lewa / prawa
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Renoma 80X90 prostokątna chro | 3 751 zł |
NEW TRENDY D-0103A/D-0108A NEW TRENDY D-0103A/D-0108A kabina NEW RENOMA 2D | 3 658 zł |
New Trendy New Renoma kabina prostokątna 80x90x195 cm przejrzyste D-0103A/ | 3 475 zł |
Modyfikacje New Trendy New Renoma 2D
Ceny na New Trendy New Renoma 2D |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Renoma 2D 80x80 kątowa | od 3 407 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Renoma 2D 80x90 lewa / prawa | od 3 475 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Renoma 2D 80x100 lewa / prawa | od 3 547 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Renoma 2D 80x120 lewa / prawa | od 3 691 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Renoma 2D 90x90 kątowa | od 3 547 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Renoma 2D 90x120 lewa / prawa | od 3 761 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Renoma 2D 100x80 lewa / prawa | od 3 829 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Renoma 2D 100x90 lewa / prawa | od 3 619 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Renoma 2D 100x100 kątowa | od 3 984 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Renoma 2D 100x120 lewa / prawa | od 4 139 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Renoma 2D 120x80 lewa / prawa | od 3 691 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Renoma 2D 120x90 lewa / prawa | od 4 060 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Renoma 2D 120x100 lewa / prawa | od 3 834 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Renoma 2D 120x120 kątowa | od 4 295 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →