Kabina prysznicowa New Trendy New Renoma 2D 120x90 lewa / prawa
Zdjęcia 8 | 4 060 zł Kup! New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Renoma 120x90 prostokątna chrKomfort.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
New Trendy New Renoma 2D 120x90 D-0106A/D-0108A |
|
Pokryty szkłem Active Shield. Uszczelki magnetyczne. Zawiasy z mechanizmem podnoszenia.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje New Trendy New Renoma 2D
Ceny na New Trendy New Renoma 2D |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Renoma 2D 80x80 kątowa | od 3 407 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Renoma 2D 80x90 lewa / prawa | od 3 475 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Renoma 2D 80x100 lewa / prawa | od 3 547 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Renoma 2D 80x120 lewa / prawa | od 3 691 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Renoma 2D 90x90 kątowa | od 3 547 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Renoma 2D 90x120 lewa / prawa | od 3 761 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Renoma 2D 100x80 lewa / prawa | od 3 829 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Renoma 2D 100x90 lewa / prawa | od 3 619 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Renoma 2D 100x100 kątowa | od 3 984 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Renoma 2D 100x120 lewa / prawa | od 4 139 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Renoma 2D 120x80 lewa / prawa | od 3 691 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Renoma 2D 120x90 lewa / prawa | od 4 060 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Renoma 2D 120x100 lewa / prawa | od 3 834 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Renoma 2D 120x120 kątowa | od 4 295 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →