Kabina prysznicowa New Trendy New Modus Walk-in 121x99
Zdjęcia 11 |
New Trendy New Modus Walk-in 120x100 EXK-5523 |
|
Pokryty szkłem Active Shield (warstwa ochronna wypełniająca mikroskopijne nierówności. Dzięki temu krople wody łatwiej spływają, nie osadzają się na powierzchni i nie pozostawiają śladów kamienia).
Paleta jest kupowana osobno. Regulacja profilu pozwala wyrównać nierówności ścian, dzięki czemu montaż przebiega szybciej.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Modus Walk-in 121x99
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Modus 120x100 walk-in uniwers | 3 459 zł |
NEW TRENDY EXK-5636 NEW TRENDY EXK-1296 NEW MODUS BLACK walk-in 119-120,5 | 3 750 zł |
Kabina prysznicowa czarny mat 120x100 EXK-1296 New Modus Black New Trendy | 3 750 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Modus 120x100 walk-in uniwers | 3 846 zł |
NEW TRENDY EXK-5523 NEW TRENDY EXK-1279 NEW MODUS walk-in 120x100x200 czys | 3 373 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje New Trendy New Modus Walk-in
Ceny na New Trendy New Modus Walk-in |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Modus Walk-in 121x89 | od 3 393 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Modus Walk-in 121x99 | od 3 373 zł | 10 oferty | ||
New Trendy New Modus Walk-in 131x89 | od 3 373 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Modus Walk-in 131x99 | od 3 438 zł | 2 oferty | ||
New Trendy New Modus Walk-in 141x79 | od 3 459 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Modus Walk-in 141x99 | od 3 503 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Modus Walk-in 151x79 | od 3 438 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Modus Walk-in 151x89 | od 3 503 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Modus Walk-in 151x99 | od 3 658 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Modus Walk-in 161x79 | od 3 593 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Modus Walk-in 161x89 | od 3 567 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →