Wok NAVA Cantonese 10-166-013 32 cm
Zdjęcia 6 |
NAVA Cantonese 10-166-013 32 cm35 cm |
|
Wok wykonany ze stali węglowej.
Patelnia może być używana na kuchenkach gazowych, elektrycznych, ceramicznych, halogenowych oraz indukcyjnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAVA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAVA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NAVA Cantonese 10-166-013 32 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia wok NAVA Cantonese 32cm | 100 zł |
NAVA Patelnia wok kantoński stalowy chiński głęboki 32 cm | 90 zł |
Wok Stal Węglowa Cantonese 32Cm Nava 10-166-013 | 80 zł |
Modyfikacje NAVA Cantonese 10-166-013
Ceny na NAVA Cantonese 10-166-013 |
---|---|---|---|---|
NAVA Cantonese 10-166-013 32 cm | od 80 zł | 5 oferty | ||
NAVA Cantonese 10-166-014 35 cm | od 90 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →