Wok NAVA Cantonese 10-166-012 30 cm
Zdjęcia 7 |
NAVA Cantonese 10-166-012 28 cm30 cm |
|
Wok wykonany ze stali węglowej.
Patelnia może być używana na kuchenkach gazowych, elektrycznych, ceramicznych, halogenowych oraz indukcyjnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAVA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAVA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NAVA Cantonese 10-166-012 30 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia wok NAVA Cantonese 30cm | 84 zł |
NAVA Patelnia, wok kantoński stalowy, chiński, głęboki, 30 cm | 84 zł |
Modyfikacje NAVA Cantonese 10-166-012
Ceny na NAVA Cantonese 10-166-012 |
---|---|---|---|---|
NAVA Cantonese 10-166-011 28 cm | od 79 zł | 6 oferty | ||
NAVA Cantonese 10-166-012 30 cm | od 84 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →