Płyta główna MSI B450M-A PRO MAX
Wideo 12Zdjęcia 5 |
Kompaktowa płyta główna microATX ze średniej półki 2019 z gniazdem procesora AMD AM4. Dobry wybór dla użytkowników poszukujących solidnej podstawy do wszechstronnego komputera domowego, podstawowej stacji bazowej lub wydajnego komputera biurowego typu „wszystko w jednym”. Płyta jest oparta na chipsecie B450 2018 i obsługuje wszystkie procesory mikroarchitektury AMD Zen i Zen2. Zapewnia pełną kompatybilność z dowolnymi 2-, 4-, 6-, 8-, 12-, 16-rdzeniowymi procesorami AMD Ryzen 3/5/7/9 trzech generacji (rdzenie Matisse/Pinnacle Ridge/Summit Ridge), APU ze zintegrowanymi Grafika Radeon Vega (Raven Ridge/Picasso) i budżetowy Athlon Zen (Raven Ridge).
Aby zapewnić stabilną pracę z procesorami wielordzeniowymi, płyta główna MSI B450M-A PRO MAX została wyposażona w 5-fazowy podsystem zasilania procesora oparty na wysokiej jakości komponentach DrMOS. Dzięki możliwości zainstalowania dwóch dwustronnych modułów DDR4, płyta obsługuje do 32 GB pamięci RAM przy taktowaniu do 4133 Hz. Tak imponujący zestaw pozwoli Ci poradzić sobie z każdym domowym, typowo biurowym i najbardziej profesjonalnym zadaniem. Do szybkiego przetwarzania dużych ilości ruchu z niskimi opóźnieniami służy kontroler sieciowy Realtek RTL8111H, a pełnowartościowy port M.2 umożliwia zainstalowanie szybkiego dysku SSD. Dostępne są dwa porty interfejsu (HDMI, DVI-D) do wyświetlania obrazu z rdzenia wideo wbudowanego w procesor.
Kup MSI B450M-A PRO MAX
Wszystkie ceny 16 →MSI B450M-A PRO MAX ProSeries płyta główna ATX drugiej i 3 generacji AM4 M | 240 zł |
MSI B450M-A PRO MAX P?yta g?ówna - AMD B450 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - | 272 zł |
Płyta główna MSI B450M-A PRO Max | 235 zł |
MSI B450M-A PRO MAX PL-AM4-MSI-175 | 268 zł |
Płyta główna MSI B450M-A PRO Max | 235 zł |