Lodówka MPM 112-CJ-15/AB
Zdjęcia 3 |
MPM 112-CJ-15/AB |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MPM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MPM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MPM 112-CJ-15/AB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MPM Lodówka MPM MPM-112-CJ-15/AA Biały | 679 zł |
Lodówka MPM 112-CJ-15/AA 84cm Biała | 680 zł |
MPM MPM-112-CJ-15/AA 84cm Biały | 669 zł |
Lodówka MPM 112-CJ-15/AA 84cm Biała 112-CJ-15-AA | 669 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →