Lodówka Ravanson LKK-90S srebrny
Ravanson LKK-90S srebrny 2020 rok biały srebrny |
|
Rozmrażanie ręczne. Zamiast zamrażarki, komora niskotemperaturowa.
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ravanson 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ravanson.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ravanson LKK-90S srebrny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka RAVANSON LKK-90S 83cm Srebrna | 600 zł |
Ravanson LKK 90 S 83cm Srebrny | 699 zł |
Chłodziarko-zamrażarka Ravanson LKK-90 (inox) - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 699 zł |
Lodówka z zamrażalnikiem Ravanson LKK-90S | 858 zł |
Modyfikacje Ravanson LKK-90S
Ceny na Ravanson LKK-90S |
---|---|---|---|---|
Ravanson LKK-90 biały | od 600 zł | 12 oferty | ||
Ravanson LKK-90S srebrny | od 600 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →