Lodówka Ravanson LKK-50 biały
Ravanson LKK-50 biały biały srebrny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ravanson 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ravanson.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ravanson LKK-50 biały
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka RAVANSON LKK-50 48cm Biała | 442 zł |
Ravanson Chłodziarko-zamrażarka LKK-50 120254 | 528 zł |
Lodówka RAVANSON LKK-50 48cm Biała | 442 zł |
Lodówka Ravanson LKK-50 | 563 zł |
Ravanson Chłodziarko-zamrażarka LKK-50 120254 | 561 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Ravanson LKK-50
Ceny na Ravanson LKK-50 |
---|---|---|---|---|
Ravanson LKK-50 biały | od 399 zł | 12 oferty | ||
Ravanson LKK-50S srebrny | od 450 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →