Холодильник Ravanson LKK-90 білий
Ravanson LKK-90 білий білий сріблястий |
|
Ручне розморожування. Замість морозилки низькотемпературне відділення.
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravanson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravanson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravanson LKK-90 білий
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lodówka RAVANSON LKK-90 83cm Biała | 600 zł |
Ravanson Chłodziarko-zamrażarka LKK-90 41658 | 772 zł |
Lodówka RAVANSON LKK-90 83cm Biała | 600 zł |
Ravanson Chłodziarko-zamrażarka LKK-90 41658 | 826 zł |
Lodówka RAVANSON LKK-90 83cm Biała | 600 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації Ravanson LKK-90
Ціни на Ravanson LKK-90 |
---|---|---|---|---|
Ravanson LKK-90 білий | від 600 zł | 12 пропозицій | ||
Ravanson LKK-90S сріблястий | від 600 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →