Smartfon Motorola Edge 30 Ultra 256 GB / 8 GB
Wideo 15Zdjęcia 9 |
Zamknij
Menu
Motorola Edge 30 Ultra 256 GB / 8 GB
256 GB / 8 GB256 GB / 12 GB
2022 rokEdge (top)144 HzNFCbrak karty microSDfast chargesuperszybkie ładowanieładowanie bezprzewodoweczysty AndroidUSB C 3 fastbrak 3,5 mmUFS 3.1Wi-Fi 6
Wyświetlacz:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 144 Hz
Pamięć:256 GB, RAM 8 GB
Procesor:Snapdragon 8+ Gen 1
Aparat:3 moduły, 200 MP, + 50 MP, i 12 Mpx
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:4610 mAh
Waga:199 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Motorola Edge (top)Porównaj w tabeli →
od 1 399 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4400 mAh, 171 g, super cienki
od 1 492 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 599 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 393 ppi, 165 Hz, Dolby Vision, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4600 mAh
od 708 zł
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP52, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4020 mAh, 155 g
od 2 546 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 12 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 199 g
od 2 126 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 194 g
od 857 zł
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP52, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4020 mAh, 155 g
od 916 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP52, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4020 mAh, 155 g, super cienki
od 1 141 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP52, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4020 mAh, 155 g, super cienki
od 2 179 zł
5G, 6.7 ", 386 ppi, 144 Hz, Android 11.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 870 5G, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, ochrona IP52, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 190 g
od 2 999 zł
5G, 6.7 ", 395 ppi, 90 Hz, Android 10.0, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 765 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 188 g
od 841 zł
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP52, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4020 mAh, 155 g
od 1 465 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4400 mAh, 168 g
od 2 177 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 90 Hz, Android 11.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 720, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 1 793 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4400 mAh, 168 g
od 1 662 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 90 Hz, Android 11.0, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 720, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 2 118 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 194 g
od 2 696 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 12 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 199 g
Wideo recenzje
Motorola Edge 30 Ultra Review - This Shouldn't Be Overlooked!
10 października 202243 215 przegląd
Motorola Edge 30 Ultra Review - Practical, Sensible Flagship! | Camera Test vs Xiaomi 12 Pro
8 października 2022147 857 przegląd
Motorola Edge 30 Ultra Hands On - Is It Really Ultra?
13 września 202273 147 przegląd
The 200MP Camera Phone is Here - Motorola Edge 30 Ultra Unboxing & Overview!
13 września 202253 363 przegląd
Moto Edge 30 Ultra & Edge 30 Fusion: 200MP CAMERA!
13 września 2022251 869 przegląd
Moto Edge 30 Ultra - Is 200MP A Gimmick?
7 października 2022351 641 przegląd
Wildlife Photography with Motorola Edge 30 Ultra ft. Sudhir Shivaram
20 września 20221 100 508 przegląd
Motorola Edge 30 Ultra Review | Pixel 7 Pro Killer?
26 września 2022195 303 przegląd
Motorola Edge 30 Ultra Unboxing & Tour | 200MP Camera Beast!
15 września 2022222 435 przegląd
Motorola Edge 30 Ultra review
21 września 2022339 690 przegląd
Motorola Edge 30 Ultra Review (200 Megapixel Camera Test, Hype or More?)
15 września 202233 341 przegląd
Motorola Edge 30 Ultra Unboxing and First Impressions
8 września 2022154 389 przegląd
motorola edge 30 ultra // World's first Sharpest Smartphone Camera Phone is here (200MP
9 września 2022131 przegląd
Is Motorola Edge 30 Ultra Best Value Flagship Smart Phone Of 2022?
14 października 2022617 przegląd
Motorola Edge 30 Ultra VS Samsung Galaxy S22 Ultra
3 września 2022604 przegląd
Modyfikacje Motorola Edge 30 Ultra
Ceny na Motorola Edge 30 Ultra |
---|---|---|---|---|
Motorola Edge 30 Ultra 256 GB / 8 GB | od 2 696 zł | 1 oferta | ||
Motorola Edge 30 Ultra 256 GB / 12 GB | od 2 546 zł | 26 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 2 546 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 12 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 199 g
od 4 198 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 549 zł
aparatofon, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 318 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 689 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 863 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 1 786 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 799 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 625 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 492 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 1 459 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 1 991 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g