Smartfon Motorola Edge 20 Lite 128 GB / 4 GB
Wideo 18Zdjęcia 9 |
Zamknij
Menu
Motorola Edge 20 Lite 128 GB / 4 GB
128 GB / 4 GB128 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.7 ", 2400x1080 (20:9), 393 ppi, 90 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Dimensity 720
Aparat:3 moduły, 108 MP, + 8 MP
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5000 mAh
Waga:185 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Motorola Edge (top)Porównaj w tabeli →
od 1 399 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4400 mAh, 171 g, super cienki
od 1 275 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 899 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 393 ppi, 165 Hz, Dolby Vision, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4600 mAh
od 799 zł
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP52, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4020 mAh, 155 g
od 2 986 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 444 ppi, 144 Hz, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 186 g
od 2 185 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 12 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 199 g
od 2 999 zł
5G, 6.7 ", 395 ppi, 90 Hz, Android 10.0, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 765 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 188 g
od 2 088 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 194 g
od 848 zł
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP52, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4020 mAh, 155 g
od 899 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP52, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4020 mAh, 155 g, super cienki
od 1 799 zł
5G, 6.7 ", 386 ppi, 144 Hz, Android 11.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 870 5G, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, ochrona IP52, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 190 g
od 1 044 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP52, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4020 mAh, 155 g, super cienki
od 1 444 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4400 mAh, 168 g
od 815 zł
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP52, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4020 mAh, 155 g
od 1 328 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 90 Hz, Android 11.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 720, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 1 792 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4400 mAh, 168 g
od 2 499 zł
5G, 6.7 ", 386 ppi, 144 Hz, Android 11.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 870 5G, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, ochrona IP52, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 190 g
od 1 666 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 90 Hz, Android 11.0, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 720, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 2 080 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 194 g
Wideo recenzje
Próbka nagrania - Motorola Edge 20 Lite | Camera test [Full HD]
16 stycznia 2022123 przegląd
Motorola edge 20 lite
23 października 2021170 przegląd
Motorola Edge 20 Lite Review, Specification & Price in India
2 sierpnia 2021118 przegląd
MOTOROLA EDGE 20 LITE VS MOTOROLA EDGE 20 : REVIEWS / FULL COMPARISON(SPECIFICATIONS & DIFFERENCES)
29 października 2021210 przegląd
Motorola Edge 20 Lite vs Motorola Edge 20
30 lipca 2021176 przegląd
Cheap price phone | Motorola g50 edge 20 lite g 2022 z4 z3 z force Oneplus n200 huawei y7 prime
1 kwietnia 20232 105 przegląd
Motorola Edge 20 Lite (XT2139-2-DS) FIRMWARE FLASH FILE Free Download - (Stock ROM)
27 stycznia 2022702 przegląd
How to Hide Notch on MOTOROLA Edge 20 Lite – Manage Developer Options
5 stycznia 2022355 przegląd
How To Hard Reset Motorola Edge 20 Lite (XT2139-2) - Motorola Edge Pin Password Pattern Lock Unlock
14 października 2021435 przegląd
How to Activate Image Stabilization on Motorola Edge 20 Lite – Camera Settings
18 stycznia 2022954 przegląd
Motorola Edge 20 Lite Vs Motorola Moto G 5G Plus
31 lipca 20211 452 przegląd
Motorola edge 20 lite Official Trailer
22 sierpnia 2021355 przegląd
How to Edit Camera Modes on MOTOROLA Edge 20 Lite – Manage Camera Options
8 stycznia 2022171 przegląd
What Protective Silicon case comes with Motorola Edge 20 Lite Box? EU Distribution
5 grudnia 2021695 przegląd
How to Adjust Volume Panel on MOTOROLA Edge 20 Lite – Download Volume Styles App
4 stycznia 2022915 przegląd
Is there a Charger included in the Motorola Edge 20 Lite Box Set? EU Distribution
5 grudnia 2021553 przegląd
Motorola edge 20 lite hands on
31 grudnia 20212 453 przegląd
Motorola edge 20 Lite 5G - camera test - video sample - 4K
31 grudnia 20212 040 przegląd
Modyfikacje Motorola Edge 20 Lite
Ceny na Motorola Edge 20 Lite |
---|---|---|---|---|
Motorola Edge 20 Lite 128 GB / 4 GB | od 1 666 zł | 1 oferta | ||
Motorola Edge 20 Lite 128 GB / 8 GB | od 1 328 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 625 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 1 000 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 098 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 732G, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5020 mAh, 193 g
od 999 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G96, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g
od 4 072 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 513 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 672 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 569 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 897 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 793 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh