Czajnik elektryczny Morphy Richards Illumination Jug 108020 czarny (108020)
Zdjęcia 16 |
Morphy Richards Illumination Jug 108020 biały czarny |
|
Obrotowa podstawa 360 stopni. Niebieskie podświetlenie podczas gotowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Morphy Richards 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Morphy Richards.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Morphy Richards Illumination Jug 108020 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MORPHY RICHARDS Illumination czajnik elektryczny Czarny 108020 | 320 zł |
MORPHY RICHARDS Illumination czarny 108020 5011832068804 | 249 zł |
Morphy Richards Illuminated Jug 108020 1,7l 2200W | 259 zł |
Morphy Richards Illuminated Jug 108020 1,7l 2200W | 269 zł |
Modyfikacje Morphy Richards Illumination Jug 108020
Ceny na Morphy Richards Illumination Jug 108020 |
---|---|---|---|---|
Morphy Richards Illumination Jug 108021 biały | od 259 zł | 2 oferty | ||
Morphy Richards Illumination Jug 108020 czarny | od 249 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →