Czajnik elektryczny Morphy Richards Venture Retro 100330 chrom (100330)
Zdjęcia 8 |
Morphy Richards Venture Retro 100330 chrom czarny |
|
Wyjmowany filtr kamienia. Połączenie 360 stopni dla leworęcznych lub praworęcznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Morphy Richards 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Morphy Richards.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Morphy Richards Venture Retro 100330 chrom
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MORPHY RICHARDS Venture Retro 100330 Chrom 5011832070258 | 299 zł |
Morphy Richards Venture Retro 100330 1,5l 2200W | 299 zł |
Czajnik Morphy Richards Pyramid Srebrny | 250 zł |
Czajnik Morphy Richards Venture 2200W 1,5L Srebrny | 219 zł |
Morphy Richards Venture Retro 100330 1,5l 2200W | 299 zł |
Modyfikacje Morphy Richards Venture Retro 100330
Ceny na Morphy Richards Venture Retro 100330 |
---|---|---|---|---|
Morphy Richards Venture Retro 100330 chrom | od 219 zł | 6 oferty | ||
Morphy Richards Venture Retro 100331 czarny | od 359 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →