Pralka Miele WWG 660 WCS biały
Miele WWG 660 WCS biały |
|
Automatyczne dozowanie detergentów. Zdalne sterowanie.
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Miele 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Miele.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Miele WWG 660 WCS biały
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MIELE Pralka MIELE WWG660 WCS TDos Biały lotos, Drzwiczki ObsidianBlack z | 5 999 zł |
Miele WWG660 WCS TDos | 5 699 zł |
Pralka MIELE WWG660 WCS TDos 9kg 1400 obr A TwinDos | 5 699 zł |
Pralka MIELE WWG660 WCS TDos 9kg 1400 obr A TwinDos | 5 699 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →