Pralka Miele WWF 664 WCS biały
Zdjęcia 5 |
Miele WWF 664 WCS biały |
|
Aplikacja kapsułek detergentu CapDosing. Kontrola Wi-Fi
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Miele 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Miele.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Miele WWF 664 WCS biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pralka MIELE WWF664 WCS 8 kg 1600 obr A TwinDosIdealna pielęgnacja prania Efektywność energetyczna Pralki MIELE są dzięki temu ekologiczne i zużywają tylko niezbędną ilość... więcejwody i prądu. Wiele modeli już dziś zalicza się do najwyższej klasy energetycznej A. Automatyka wagowa Wszystkie pralki MIELE dysponują inteligentną automatyką wagową. Analizuje ona aktualną wielkość ładunku i zużywa tylko tyle wody i prądu, ile jest niezbędne dla uzyskania optymalnego efektu prania i płukania. Silnik ProfiEco Silnik ProfiEco firmy MIELE to wyjątkowo wydajny napęd falownikowy, który jest niezwykle ekonomiczny i cichy. Ponieważ silnik jest sterowany elektronicznie, nie potrzebuje szczotek węglowych i dzięki temu nie ulega zużyciu. Skuteczna i wygodna pielęgnacja prania przez wiele lat. Testowane na 20 lat użytkowania Gdy niektórzy producenci testują silniki na 3000 godzin, my testujemy stałą wydajność nawet na 10 000 godzin. Dzień i noc. Kompleksowo i precyzyjnie. Aby każdego roku cieszyli się Państwo doskonałymi rezultatami. AddLoad Dżinsy, bluzka lub same skarpetki: dzięki funkcji AddLoad pranie można z łatwością dokładać jeszcze na krótko przed zakończeniem cyklu. Dzięki temu można dodawać lub wyciągać ubrania tylko na czas płukania lub wirowania. Dzięki temu można optymalnie spędzić swój dzień. Programowanie startu i wskazania czasu pozostałego Programowanie startu umożliwia swobodny wybór czasu rozpoczęcia następnego programu prania. Jest to szczególnie korzystne w sytuacji, gdy chcą Państwo skorzystać z nocnej taryfy za prąd lub gdy program powinien się zakończyć np. po powrocie z pracy. Rozpoczęcie programu można zaprogramować z 24-godzinnym wyprzedzeniem. Wyświetlacz pokazuje ponadto, kiedy się zakończy aktualny program. Łączenie urządzeń w sieć z MIELE@home Dzięki innowacyjnemu systemowi MIELE@home można w pełni korzystać z potencjału urządzeń MIELE na co dzień. Wszystkie inteligentne urządzenia domowe MIELE można wygodnie i bezpiecznie łączyć w sieć. Obsługa jest prosta – przez aplikację MIELE, obsługę głosową lub integrację z istniejącymi rozwiązaniami dla inteligentnego domu. Łączenie w sieć odbywa się za pośrednictwem domowego routera WLAN i chmury MIELE Cloud. Bęben SoftCare Dzięki strukturze powierzchni w formie plastra miodu bęben SoftCare MIELE pomiędzy ścianką bębna a tekstyliami tworzy się cienka warstwa wody. Na niej ślizga się pranie w sposób bardzo delikatny, co je chroni optymalnie. Dzięki zmniejszonym i wypolerowanym na brzegach otworom Państwa tkaniny są chronione przed mechaceniem i zaciąganiem. Ciała obce jak klamerki do bielizny czy druty ze staników nie mogą przedostać się do pompy. Prasowanie wstępne z parą Dzięki dodatkowej opcji prasowania wstępnego można ułatwić prasowanie nawet o 50%. Na koniec programu prania rozpoczyna się proces wygładzania. W trakcie tego procesu pranie jest poruszane w ciepłym i wilgotnym bębnie i wygładzane przy użyciu pary. Automatyczne dozowanie środków piorących TwinDos® Automatyczne dozowanie za pomocą TwinDos® jest nie tylko... Electro.plZłóż skargę | 5 699 zł |
Pralka MIELE WWF664 WCS 8 kg 1600 obr A TwinDosIdealna pielęgnacja prania Efektywność energetyczna Pralki MIELE są dzięki temu ekologiczne i zużywają tylko niezbędną ilość... więcejwody i prądu. Wiele modeli już dziś zalicza się do najwyższej klasy energetycznej A. Automatyka wagowa Wszystkie pralki MIELE dysponują inteligentną automatyką wagową. Analizuje ona aktualną wielkość ładunku i zużywa tylko tyle wody i prądu, ile jest niezbędne dla uzyskania optymalnego efektu prania i płukania. Silnik ProfiEco Silnik ProfiEco firmy MIELE to wyjątkowo wydajny napęd falownikowy, który jest niezwykle ekonomiczny i cichy. Ponieważ silnik jest sterowany elektronicznie, nie potrzebuje szczotek węglowych i dzięki temu nie ulega zużyciu. Skuteczna i wygodna pielęgnacja prania przez wiele lat. Testowane na 20 lat użytkowania Gdy niektórzy producenci testują silniki na 3000 godzin, my testujemy stałą wydajność nawet na 10 000 godzin. Dzień i noc. Kompleksowo i precyzyjnie. Aby każdego roku cieszyli się Państwo doskonałymi rezultatami. AddLoad Dżinsy, bluzka lub same skarpetki: dzięki funkcji AddLoad pranie można z łatwością dokładać jeszcze na krótko przed zakończeniem cyklu. Dzięki temu można dodawać lub wyciągać ubrania tylko na czas płukania lub wirowania. Dzięki temu można optymalnie spędzić swój dzień. Programowanie startu i wskazania czasu pozostałego Programowanie startu umożliwia swobodny wybór czasu rozpoczęcia następnego programu prania. Jest to szczególnie korzystne w sytuacji, gdy chcą Państwo skorzystać z nocnej taryfy za prąd lub gdy program powinien się zakończyć np. po powrocie z pracy. Rozpoczęcie programu można zaprogramować z 24-godzinnym wyprzedzeniem. Wyświetlacz pokazuje ponadto, kiedy się zakończy aktualny program. Łączenie urządzeń w sieć z MIELE@home Dzięki innowacyjnemu systemowi MIELE@home można w pełni korzystać z potencjału urządzeń MIELE na co dzień. Wszystkie inteligentne urządzenia domowe MIELE można wygodnie i bezpiecznie łączyć w sieć. Obsługa jest prosta – przez aplikację MIELE, obsługę głosową lub integrację z istniejącymi rozwiązaniami dla inteligentnego domu. Łączenie w sieć odbywa się za pośrednictwem domowego routera WLAN i chmury MIELE Cloud. Bęben SoftCare Dzięki strukturze powierzchni w formie plastra miodu bęben SoftCare MIELE pomiędzy ścianką bębna a tekstyliami tworzy się cienka warstwa wody. Na niej ślizga się pranie w sposób bardzo delikatny, co je chroni optymalnie. Dzięki zmniejszonym i wypolerowanym na brzegach otworom Państwa tkaniny są chronione przed mechaceniem i zaciąganiem. Ciała obce jak klamerki do bielizny czy druty ze staników nie mogą przedostać się do pompy. Prasowanie wstępne z parą Dzięki dodatkowej opcji prasowania wstępnego można ułatwić prasowanie nawet o 50%. Na koniec programu prania rozpoczyna się proces wygładzania. W trakcie tego procesu pranie jest poruszane w ciepłym i wilgotnym bębnie i wygładzane przy użyciu pary. Automatyczne doz... Avans.plZłóż skargę | 5 699 zł |
Pralka MIELE WWF664 WCS 8 kg 1600 obr A TwinDos 12138590Idealna pielęgnacja prania Efektywność energetyczna Pralki MIELE są dzięki temu ekologiczne i zużywają tylko niezbędną ilość... więcejwody i prądu. Wiele modeli już dziś zalicza się do najwyższej klasy energetycznej A. Automatyka wagowa Wszystkie pralki MIELE dysponują inteligentną automatyką wagową. Analizuje ona aktualną wielkość ładunku i zużywa tylko tyle wody i prądu, ile jest niezbędne dla uzyskania optymalnego efektu prania i płukania. Silnik ProfiEco Silnik ProfiEco firmy MIELE to wyjątkowo wydajny napęd falownikowy, który jest niezwykle ekonomiczny i cichy. Ponieważ silnik jest sterowany elektronicznie, nie potrzebuje szczotek węglowych i dzięki temu nie ulega zużyciu. Skuteczna i wygodna pielęgnacja prania przez wiele lat. Testowane na 20 lat użytkowania Gdy niektórzy producenci testują silniki na 3000 godzin, my testujemy stałą wydajność nawet na 10 000 godzin. Dzień i noc. Kompleksowo i precyzyjnie. Aby każdego roku cieszyli się Państwo doskonałymi rezultatami. AddLoad Dżinsy, bluzka lub same skarpetki: dzięki funkcji AddLoad pranie można z łatwością dokładać jeszcze na krótko przed zakończeniem cyklu. Dzięki temu można dodawać lub wyciągać ubrania tylko na czas płukania lub wirowania. Dzięki temu można optymalnie spędzić swój dzień. Programowanie startu i wskazania czasu pozostałego Programowanie startu umożliwia swobodny wybór czasu rozpoczęcia następnego programu prania. Jest to szczególnie korzystne w sytuacji, gdy chcą Państwo skorzystać z nocnej taryfy za prąd lub gdy program powinien się zakończyć np. po powrocie z pracy. Rozpoczęcie programu można zaprogramować z 24-godzinnym wyprzedzeniem. Wyświetlacz pokazuje ponadto, kiedy się zakończy aktualny program. Łączenie urządzeń w sieć z MIELE@home Dzięki innowacyjnemu systemowi MIELE@home można w pełni korzystać z potencjału urządzeń MIELE na co dzień. Wszystkie inteligentne urządzenia domowe MIELE można wygodnie i bezpiecznie łączyć w sieć. Obsługa jest prosta – przez aplikację MIELE, obsługę głosową lub integrację z istniejącymi rozwiązaniami dla inteligentnego domu. Łączenie w sieć odbywa się za pośrednictwem domowego routera WLAN i chmury MIELE Cloud. Bęben SoftCare Dzięki strukturze powierzchni w formie plastra miodu bęben SoftCare MIELE pomiędzy ścianką bębna a tekstyliami tworzy się cienka warstwa wody. Na niej ślizga się pranie w sposób bardzo delikatny, co je chroni optymalnie. Dzięki zmniejszonym i wypolerowanym na brzegach otworom Państwa tkaniny są chronione przed mechaceniem i zaciąganiem. Ciała obce jak klamerki do bielizny czy druty ze staników nie mogą przedostać się do pompy. Prasowanie wstępne z parą Dzięki dodatkowej opcji prasowania wstępnego można ułatwić prasowanie nawet o 50%. Na koniec programu prania rozpoczyna się proces wygładzania. W trakcie tego procesu pranie jest poruszane w ciepłym i wilgotnym bębnie i wygładzane przy użyciu pary. Automatyczne doz... Mediaexpert.plZłóż skargę | 5 799 zł |
Miele WWF 664 WCS 8kg 1600obr/minAutomatyka wagowa:tak;Blok OleOle.plZłóż skargę | 5 699 zł |
Miele WWF 664 WCS 8kg 1600obr/minAutomatyka wagowa:tak;Blok RTV Euro AGDZłóż skargę | 5 799 zł |
Seria Miele W1 (ładowane od góry)Porównaj w tabeli →
od 3 459 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 72 dB, klasa A, klasa energetyczna: B, 12 programów, bez suszarki
od 3 299 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 72 dB, klasa A, klasa energetyczna: B, 12 programów, bez suszarki
od 12 349 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1600 obr./min, klasa A, cicha, poziom hałasu 72 dB, klasa energetyczna: A+++, bez suszarki, Wi-Fi, podświetlenie
od 4 701 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 70 dB, klasa A, klasa energetyczna: A, 12 programów, bez suszarki
od 7 766 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1600 obr./min, klasa A, cicha, poziom hałasu 68 dB, klasa energetyczna: A, 26 programów, bez suszarki, Wi-Fi, podświetlenie
od 4 236 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 72 dB, klasa A, klasa energetyczna: A, 12 programów, bez suszarki
od 5 699 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1600 obr./min, klasa A, cicha, poziom hałasu 69 dB, klasa energetyczna: A, 12 programów, bez suszarki, Wi-Fi
od 3 459 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 72 dB, klasa A, klasa energetyczna: B, 12 programów, bez suszarki
od 5 200 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 70 dB, klasa A, klasa energetyczna: A, 12 programów, bez suszarki, Wi-Fi
od 5 899 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 68 dB, klasa A, klasa energetyczna: A, 12 programów, bez suszarki, Wi-Fi
od 7 939 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1600 obr./min, klasa A, cicha, poziom hałasu 68 dB, klasa energetyczna: A, 12 programów, bez suszarki, Wi-Fi
od 4 098 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 72 dB, klasa A, klasa energetyczna: A, 12 programów, bez suszarki
od 5 199 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 70 dB, klasa A, klasa energetyczna: A, 12 programów, bez suszarki, Wi-Fi
od 4 699 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 70 dB, klasa A, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 12 programów, bez suszarki, Wi-Fi
od 6 999 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 68 dB, klasa A, klasa energetyczna: A, 12 programów, bez suszarki, Wi-Fi
od 6 316 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 67 dB, klasa A, klasa energetyczna: A, 12 programów, bez suszarki, Wi-Fi
od 5 699 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 68 dB, klasa A, klasa energetyczna: A, 12 programów, bez suszarki, Wi-Fi
od 7 099 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1600 obr./min, klasa A, cicha, poziom hałasu 72 dB, klasa energetyczna: A, 23 programów, bez suszarki, Wi-Fi, podświetlenie
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 6 999 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 68 dB, klasa A, klasa energetyczna: A, 12 programów, bez suszarki, Wi-Fi
od 5 699 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 68 dB, klasa A, klasa energetyczna: A, 12 programów, bez suszarki, Wi-Fi
od 5 899 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 68 dB, klasa A, klasa energetyczna: A, 12 programów, bez suszarki, Wi-Fi
od 4 236 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 72 dB, klasa A, klasa energetyczna: A, 12 programów, bez suszarki
od 4 699 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 70 dB, klasa A, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 12 programów, bez suszarki, Wi-Fi
od 6 316 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 67 dB, klasa A, klasa energetyczna: A, 12 programów, bez suszarki, Wi-Fi
od 5 199 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 70 dB, klasa A, klasa energetyczna: A, 12 programów, bez suszarki, Wi-Fi
od 4 701 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 70 dB, klasa A, klasa energetyczna: A, 12 programów, bez suszarki
od 12 349 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1600 obr./min, klasa A, cicha, poziom hałasu 72 dB, klasa energetyczna: A+++, bez suszarki, Wi-Fi, podświetlenie
od 7 766 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1600 obr./min, klasa A, cicha, poziom hałasu 68 dB, klasa energetyczna: A, 26 programów, bez suszarki, Wi-Fi, podświetlenie
od 7 099 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1600 obr./min, klasa A, cicha, poziom hałasu 72 dB, klasa energetyczna: A, 23 programów, bez suszarki, Wi-Fi, podświetlenie
od 3 299 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 72 dB, klasa A, klasa energetyczna: B, 12 programów, bez suszarki