Pralka Miele WWH 860 WCS biały
Zdjęcia 6 |
Miele WWH 860 WCS biały |
|
Zastosowanie kapsułek detergentowych CapDosing. Zdalne sterowanie. Automatyczne dozowanie detergentów.
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Miele 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Miele.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Miele WWH 860 WCS biały
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MIELE Pralka MIELE WWH860 WCS PWash&TDos&8kg Biały lotos, Drzwiczki Obsidi | 6 349 zł |
Miele WWH860 WCS PWash&TDos&8kg | 6 316 zł |
Pralka MIELE WWH 860 WCS GreenPerformance 8kg 1400 obr A TwinDos | 6 316 zł |
Pralka MIELE WWH 860 WCS GreenPerformance 8kg 1400 obr A TwinDos | 6 316 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →