Pralka Miele WWD 020 WCS biały
Zdjęcia 5 |
Miele WWD 020 WCS biały |
|
Nakładanie kapsułek z detergentem CapDosing.
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Miele 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Miele.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Miele WWD 020 WCS biały
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MIELE Pralka MIELE WWD020 WCS Biały lotos | 4 239 zł |
Miele WWD020 WCS 8kg | 4 236 zł |
Pralka MIELE WWD 020 WCS 8kg 1400 obr A | 4 236 zł |
Miele WWD 020 WCS 8kg 1400obr/min | 4 236 zł |
Pralka MIELE WWD 020 WCS 8kg 1400 obr A | 4 236 zł |
Pralka MIELE WWD 020 WCS 8kg 1400 obr A WWD020WCS | 4 239 zł |
Miele WWD 020 WCS 8kg 1400obr/min | 4 239 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →