Opona motocyklowa Michelin Pilot Road 3 120/70 R17 58W
Wideo 3 |
Michelin Pilot Road 3 120/70 R17 58W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Road 3 120/70 R17 58W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Road 3 ( 120/70 ZR17 TL (58W) M/C, koło przednie ) 948428 | 537 zł |
Michelin Pilot Road 3 (120/70 R17 58W) 948428 | 594 zł |
Michelin Pilot Road 3 ( 120/70 ZR17 TL (58W) M/C, koło przednie ) | 564 zł |
Michelin Moto Pilot Road 3 58w Front Tl Road Tire Czarny 120 / 70 / R17 90 | 512 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Road 3 120/70 R17 58W
Ceny na Michelin Pilot Road 3 120/70 R17 58W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Road 3 110/70 R17 54W | od 461 zł | 4 oferty | ||
Michelin Pilot Road 3 110/80 R18 58W | od 560 zł | 4 oferty | ||
Michelin Pilot Road 3 120/70 R17 58W | od 512 zł | 4 oferty | ||
Michelin Pilot Road 3 160/60 R18 70W | od 785 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →