Opona motocyklowa Metzeler Roadtec Z6 120/70 R17 58W
Wideo 2Zdjęcia 2 |
Metzeler Roadtec Z6 120/70 R17 58W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metzeler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metzeler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metzeler Roadtec Z6 120/70 R17 58W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Metzeler 1448100-120/70/R17 58W - E/C/73dB - opony całoroczne | 411 zł |
Metzeler Roadtec Z6 (120/70 R17 58W) 1634400 | 561 zł |
Metzeler Roadtec Z6 ( 120/70 ZR17 TL (58W) M/C, koło przednie ) | 443 zł |
Metzeler Roadtec™ Z6 58w Tl M/c Front Road Tire Czarny 120 / 70 / R17 9000 | 395 zł |
Metzeler Roadtec Z6 (120/70 R17 58W) 1448100 | 397 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Metzeler Roadtec Z6 120/70 R17 58W
Ceny na Metzeler Roadtec Z6 120/70 R17 58W |
---|---|---|---|---|
Metzeler Roadtec Z6 120/70 R17 58W | od 395 zł | 5 oferty | ||
Metzeler Roadtec Z6 160/60 R17 69W | od 472 zł | 4 oferty | ||
Metzeler Roadtec Z6 170/60 R17 72W | od 511 zł | 4 oferty | ||
Metzeler Roadtec Z6 180/55 R17 73W | od 502 zł | 4 oferty | ||
Metzeler Roadtec Z6 190/50 R17 73W | od 521 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →