Мотошина Michelin Pilot Road 3 120/70 R17 58W
Відео 3 |
Michelin Pilot Road 3 120/70 R17 58W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Road 3 120/70 R17 58W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Road 3 ( 120/70 ZR17 TL (58W) M/C, koło przednie ) 948428 | 537 zł |
Michelin Pilot Road 3 (120/70 R17 58W) 948428 | 594 zł |
Michelin Pilot Road 3 ( 120/70 ZR17 TL (58W) M/C, koło przednie ) | 564 zł |
Michelin Moto Pilot Road 3 58w Front Tl Road Tire Czarny 120 / 70 / R17 90 | 513 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Road 3 120/70 R17 58W
Ціни на Michelin Pilot Road 3 120/70 R17 58W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Road 3 110/70 R17 54W | від 461 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Road 3 110/80 R18 58W | від 560 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Road 3 120/70 R17 58W | від 513 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Road 3 160/60 R18 70W | від 785 zł | 5 пропозицій |