Opona zimowa Michelin Pilot Alpin PA5 235/65 R17 108H
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Alpin PA5 235/65 R17 108H 235/65 R17 104 H 235/65 R17 108 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Alpin PA5 235/65 R17 108H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Alpin 5 (235/65 R17 108H) 554864 | 882 zł |
Michelin Pilot Alpin 5 ( 235/65 R17 108H XL, SUV ) 554864 | 1 004 zł |
Michelin Pilot Alpin 5 ( 235/65 R17 108H XL, SUV ) | 1 018 zł |
Opona Michelin 235/65R17 PILOT ALPIN 5 SUV 108H XL - opony terenowe 554864 | 848 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Alpin PA5 235/65 R17 108H
Ceny na Michelin Pilot Alpin PA5 235/65 R17 108H |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Alpin PA5 235/65 R17 104H | od 844 zł | 6 oferty | ||
Michelin Pilot Alpin PA5 235/65 R17 108H | od 848 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →