Opona zimowa Continental WinterContact TS870P 235/65 R17 108H
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Continental WinterContact TS870P 235/65 R17 108H 235/65 R17 108 H 235/65 R17 108 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental WinterContact TS870P 235/65 R17 108H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental WinterContact TS 870 P (235/65 R17 108H) 03556890000 | 880 zł |
Continental WinterContact TS 870 P ( 235/65 R17 108H XL EVc ) 03556890000 | 969 zł |
Continental WinterContact TS 870 P ( 235/65 R17 108H XL EVc ) | 981 zł |
Opona Continental 235/65R17 WinterContact TS 870 P 108H XL - opony zimowe | 789 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental WinterContact TS870P 235/65 R17 108H
Ceny na Continental WinterContact TS870P 235/65 R17 108H |
---|---|---|---|---|
Continental WinterContact TS870P 235/65 R17 108H | od 789 zł | 4 oferty | ||
Continental WinterContact TS870P 235/65 R17 108V | od 907 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →