Pompa powierzchniowa Metabo P 4000 G
Metabo P 4000 G odśrodkowa |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metabo P 4000 G
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
P 4000 G 600964000 Bomba de jardín P 4000 G | 442 zł |
Metabo Pompa ogrodowa p 4000 g 4000 l/h 4,6 bar | 549 zł |
METABO POMPA OGRODOWA P 4000 G 4000 l/h 4,6 bar | 477 zł |
POMPA OGRODOWA P 4000 G | 529 zł |
Metabo Pompa ogrodowa 1100 W P 4000G 600964000 | 442 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości pompy powierzchniowej Metabo P 4000 G:
- Maksymalna temperatura otoczenia - 40 °C
Modyfikacje Metabo P 4000 G
Ceny na Metabo P 4000 G |
---|---|---|---|---|
Metabo P 2000 G | od 319 zł | 4 oferty | ||
Metabo P 3300 G | od 515 zł | 4 oferty | ||
Metabo P 4000 G | od 442 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →