Pompa powierzchniowa Metabo P 3300 G (600963000)
Metabo P 3300 G odśrodkowa |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metabo P 3300 G
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Metabo Pompa ogrodowa p 3300 g 3300 l/h 4,5 bar | 527 zł |
Pompa ogrodowa METABO, 3300 l/h 4,5 bar MET600963000 | 652 zł |
POMPA OGRODOWA P 3300 G | 515 zł |
Modyfikacje Metabo P 3300 G
Ceny na Metabo P 3300 G |
---|---|---|---|---|
Metabo P 2000 G | od 319 zł | 4 oferty | ||
Metabo P 3300 G | od 515 zł | 3 oferty | ||
Metabo P 4000 G | od 442 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →