Pompa powierzchniowa Metabo P 2000 G (600962000)
Metabo P 2000 G odśrodkowa |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metabo P 2000 G
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Metabo Pompa ogrodowa p 2000 g 2000 l/h 3bar | 409 zł |
METABO.POMPA OGRODOWA P 2000 G 2000 l/h 3bar | 355 zł |
POMPA OGRODOWA P 2000 G | 403 zł |
Metabo 450 W P 2000 G | 319 zł |
Modyfikacje Metabo P 2000 G
Ceny na Metabo P 2000 G |
---|---|---|---|---|
Metabo P 2000 G | od 319 zł | 4 oferty | ||
Metabo P 3300 G | od 515 zł | 4 oferty | ||
Metabo P 4000 G | od 442 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →