Pompa powierzchniowa Karcher BP 5 Home & Garden
Zdjęcia 5 |
Karcher BP 5 Home & Garden odśrodkowa 3.3 m³/h 40 m 6 m³/h 48 m |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher BP 5 Home & Garden
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kärcher BP 5000 Garden Pompa ogrodowa wydajność 5000 l/h wysokość tłoczeni | 666 zł |
Pompa do wody KARCHER BP 5.000 Garden 1.645-710.0 elekrtyczna | 489 zł |
Karcher BP 5 Home & Garden DO-EO-POM-KAR-018 | 1 229 zł |
Pompa do wody KARCHER BP 5 Home & Garden 1.645-355.0 elektryczna | 1 229 zł |
Pompa do wody KARCHER BP 5 Home & Garden 1.645-355.0 elektryczna | 1 229 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Karcher BP 5 Home & Garden
Ceny na Karcher BP 5 Home & Garden |
---|---|---|---|---|
Karcher BP 3 Home & Garden | od 799 zł | 9 oferty | ||
Karcher BP 5 Home & Garden | od 489 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →