Поверхневий насос GARDENA 3000/4 Classic
GARDENA 3000/4 Classic відцентровийежектор |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA 3000/4 Classic
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pompa do wody GARDENA 3000/4 9010-29 elektryczna | 390 zł |
Gardena Pompa ogrodowa 3000/4 (9010-29) DO-NO-ZES-GER-0085 | 316 zł |
Pompa do wody GARDENA 3000/4 9010-29 elektryczna | 390 zł |
Pompa do wody GARDENA 3000/4 9010-29 elektryczna 09010-29 | 390 zł |
Pompa ogrodowa Gardena 3000/4 09010-29 | 337 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →