Поверхневий насос AL-KO HWA 3600 Easy
AL-KO HWA 3600 Easy відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO HWA 3600 Easy
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AL-KO Pompa ogrodowa Jet 3600 Easy moc silnika 850 W maks wydajność tłocze | 599 zł |
AL-KO JET 3600 | 511 zł |
AL-KO HWA3600 Elektryczna automatyczna pompa ogrodowa / 113799 | 664 zł |
AL-KO HWA 3600 | 718 zł |
AL-KO JET3600 EASY Elektryczna pompa powierzchniowa / 113797 | 474 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →