Поверхневий насос Metabo P 3300 G (600963000)
Metabo P 3300 G відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo P 3300 G
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Metabo Pompa ogrodowa p 3300 g 3300 l/h 4,5 bar | 527 zł |
Metabo Pompa ogrodowa P 3300 G (600963000) | 548 zł |
Pompa ogrodowa METABO, 3300 l/h 4,5 bar MET600963000 | 652 zł |
POMPA OGRODOWA P 3300 G | 515 zł |
Модификації Metabo P 3300 G
Ціни на Metabo P 3300 G |
---|---|---|---|---|
Metabo P 2000 G | від 319 zł | 4 пропозиції | ||
Metabo P 3300 G | від 515 zł | 4 пропозиції | ||
Metabo P 4000 G | від 442 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →