Поверхневий насос Metabo P 4000 G
Metabo P 4000 G відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo P 4000 G
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
P 4000 G 600964000 Bomba de jardín P 4000 G | 442 zł |
Metabo P 4000 G | 640 zł |
METABO POMPA OGRODOWA P 4000 G 4000 l/h 4,6 bar | 477 zł |
Metabo Pompa ogrodowa p 4000 g 4000 l/h 4,6 bar | 549 zł |
Pompa ogrodowa Metabo P 4000 G (600964000) | 473 zł |
Metabo Pompa Ogrodowa P 4000 G ME 600964000 4007430240767 | 508 zł |
POMPA OGRODOWA P 4000 G | 529 zł |
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Metabo P 4000 G:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Metabo P 4000 G
Ціни на Metabo P 4000 G |
---|---|---|---|---|
Metabo P 2000 G | від 319 zł | 5 пропозицій | ||
Metabo P 3300 G | від 495 zł | 4 пропозиції | ||
Metabo P 4000 G | від 442 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →