Поверхневий насос Karcher BP 3 Garden
Відео 1Фото 6 |
Karcher BP 3 Garden відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher BP 3 Garden
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kärcher BP 3200 Home Pompa hydroforowa wydajność 3200 l/h wysokość tłoczen | 824 zł |
Pompa do wody KARCHER BP 3 Garden 1.645-351.0 elektryczna | 430 zł |
Pompa ogrodowa Karcher BP 3 Garden 1.645-351.0 | 509 zł |
Pompa do wody KARCHER BP 3 Garden 1.645-351.0 elektryczna | 430 zł |
Pompa do wody KARCHER BP 3 Garden 1.645-351.0 elektryczna | 430 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Karcher BP 3 Garden
Ціни на Karcher BP 3 Garden |
---|---|---|---|---|
Karcher BP 2 Garden | від 430 zł | 9 пропозицій | ||
Karcher BP 3 Garden | від 430 zł | 9 пропозицій | ||
Karcher BP 4 Garden | від 655 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →