Поверхневий насос Karcher BP 5 Home & Garden
Фото 5 |
Karcher BP 5 Home & Garden відцентровий 3.3 м³/год 40 м 6 м³/год 48 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher BP 5 Home & Garden
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kärcher BP 5000 Garden Pompa ogrodowa wydajność 5000 l/h wysokość tłoczeni | 666 zł |
Pompa do wody KARCHER BP 5.000 Garden 1.645-710.0 elekrtyczna | 489 zł |
Karcher BP 5 Home & Garden DO-EO-POM-KAR-018 | 1 229 zł |
Pompa do wody KARCHER BP 5 Home & Garden 1.645-355.0 elektryczna | 1 229 zł |
Pompa do wody KARCHER BP 5 Home & Garden 1.645-355.0 elektryczna | 1 229 zł |
ще 8 пропозицій
Модификації Karcher BP 5 Home & Garden
Ціни на Karcher BP 5 Home & Garden |
---|---|---|---|---|
Karcher BP 3 Home & Garden | від 799 zł | 9 пропозицій | ||
Karcher BP 5 Home & Garden | від 489 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →