Pompa powierzchniowa AL-KO HWA 3600 Easy
AL-KO HWA 3600 Easy odśrodkowa |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AL-KO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AL-KO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AL-KO HWA 3600 Easy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AL-KO Pompa ogrodowa Jet 3600 Easy moc silnika 850 W maks wydajność tłocze | 599 zł |
AL-KO JET 3600 | 511 zł |
AL-KO HWA3600 Elektryczna automatyczna pompa ogrodowa / 113799 | 664 zł |
AL-KO HWA 3600 | 718 zł |
AL-KO JET3600 EASY Elektryczna pompa powierzchniowa / 113797 | 474 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →