Pompa powierzchniowa AL-KO Jet 4000 Comfort
Zdjęcia 4 |
AL-KO Jet 4000 Comfort odśrodkowa |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AL-KO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AL-KO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AL-KO Jet 4000 Comfort
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AL-KO AL-KO Jet 4000 Comfort pompa ogrodowa 112841 | 718 zł |
AL-KO JET 4000 Comfort | 862 zł |
AL-KO JET4000 COMFORT Elektryczna pompa powierzchniowa / 112841 | 747 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości pompy powierzchniowej AL-KO Jet 4000 Comfort:
- Wyposażony w filtr wstępny
PolecamyPorównaj w tabeli →