Pompa powierzchniowa GARDENA 3000/4 Classic
GARDENA 3000/4 Classic odśrodkowaeżektor |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA 3000/4 Classic
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena Pompa ogrodowa 3000/4 (9010-29) DO-NO-ZES-GER-0085 | 316 zł |
Pompa do wody GARDENA 3000/4 9010-29 elektryczna | 390 zł |
Gardena, Elektryczna pompa 3000/4 - do wody czystej 9010-29 | 339 zł |
Pompa do wody GARDENA 3000/4 9010-29 elektryczna | 390 zł |
Pompa ogrodowa Gardena 3000/4 09010-29 | 337 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →