Pompa powierzchniowa Einhell GC-GP 6538
Einhell GC-GP 6538 odśrodkowa |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell GC-GP 6538
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell 4180283 Pompa Ogrodowa 650 W 3800 L/h Czarny/Czerwony 1 Sztuka | 309 zł |
Einhell Garden Pump Kit GC-GP 6538 Set | 359 zł |
Einhell Pompa ogrodowa GC GP 6538 (4180280) | 248 zł |
Einhell Pompa Ogrodowa 4180280 | 247 zł |
Einhell Pompa Ogrodowa Wielokolorowy 6500W 2400V 4180280 | 256 zł |
Einhell Pompa ogrodowa GC GP 6538 (4180280) | 268 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →