Поверхневий насос GARDENA 3500/4E Classic
GARDENA 3500/4E Classic відцентровийежектор |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA 3500/4E Classic
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gardena Classic hydrofor elektroniczny 3500/4E 01757-20 DO-NO-ZES-GER-263 | 959 zł |
Hydrofor do wody GARDENA Classic 3500/4 1757-20 elektryczny | 959 zł |
Elektryczny hydrofor Gardena 3500/4E - do wody czystej | 899 zł |
Hydrofor do wody GARDENA Classic 3500/4 1757-20 elektryczny | 959 zł |
Gardena 3500/4e Classic Pumping Station Posrebrzany 01757-20 | 937 zł |
Hydrofor do wody GARDENA Classic 3500/4 1757-20 elektryczny | 1 030 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →