Wiertarko-wkrętarka Metabo BS 18 LT Compact 602102530
Zdjęcia 16 |
Metabo BS 18 LT Compact 602102530 |
|
Profesjonalna ręczna wiertarko-wkrętarka o zwiększonej mocy ze znacznym maksymalnym momentem obrotowym do trudnej pracy i wrzecionem z wewnętrznym sześciokątem na akcesoria. Pozycjonowany jest jako produkt z wyższej półki cenowej, który jest w stanie poradzić sobie z każdą operacją montażu i demontażu, montażu czy wykończenia (w tym seryjne i o podwyższonej intensywności). Wiertarko-wkrętarka Metabo BS 18 LT Compact 602102530 wyposażona jest w autorski czterobiegunowy silnik elektryczny Metabo z zabezpieczeniem przeciążeniowym oraz niezawodną dwubiegową przekładnię planetarną opartą na wytrzymałych stalowych zębatkach.
Elektroniczny układ sterowania silnikiem zapewnia regulację prędkości obrotowej silnika. Pierwsza prędkość przekładni (0-450 obr./min) służy do odkręcania / wkręcania elementów złącznych z maksymalnym momentem dokręcania do 60 Nm. Druga prędkość (0-1600 obr./min) jest odpowiednia do energicznego wiercenia w stali, metalach nieżelaznych i ich stopach, drewnie dowolnego gatunku i materiałach polimerowych. Narzędzie jest wyposażone w całkowicie metalowy uchwyt bezkluczowy, który można szybko wyjąć i kontynuować pracę z narzędziem, które pasuje do standardowego sześciokątnego klucza 1/4 ". Zawiera dwa akumulatory Metabo Li-Power 18 (18 V / 2 Ah), ładowarkę Metabo ASC 55 chłodzoną powietrzem (ładowanie w zaledwie 40 minut) i zaczep na pasek.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Kup Metabo BS 18 LT Compact 602102530
BS 18 LT Compact 602102530 Taladro atornillador de batería | 870 zł |
Metabo Metabo Wkrętarka bs 18 lt 60/34nm 2x2,0ah | 1 108 zł |
BS18LT Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa BS 18 LT, 18 V 602102530 | 1 049 zł |
- Artykuł 602102890 - dostarczane bez akumulatora, ładowarki i walizki
- Artykuł 602102530 - zawiera 2 akumulatory Li-Power (2 Ah), ładowarkę i walizkę
- Artykuł 602102670 - zawiera 2 akumulatory LiHD (3,1 Ah), ładowarkę i walizkę
- Artykuł 602102800 - zawiera 2 akumulatory LiHD (4 Ah), ładowarkę i walizkę
- Artykuł 602102820 - zawiera 2 akumulatory LiHD (3,5 Ah), ładowarkę i walizkę
- Artykuł 602102500 - zawiera 2 akumulatory Li-Power (4 Ah), ładowarkę i walizkę
- Artykuł 602102650 - zawiera 2 akumulatory Li-Power (5,2 Ah), ładowarkę i walizkę
- Artykuł 602102600 - zawiera 2 akumulatory Li-Power (2 Ah), ładowarkę, walizkę i zestaw akcesoriów
- Artykuł 602102770 - zawiera 3 akumulatory LiHD (3,1 Ah), ładowarkę i walizkę
- Artykuł 602102930 - zawiera 3 akumulatory LiHD (3,5 Ah), ładowarkę i walizkę
- Artykuł 602102960 - zawiera 3 akumulatory Li-Power (4 Ah), ładowarkę i walizkę
Modyfikacje Metabo BS 18 LT Compact 602102530
Ceny na Metabo BS 18 LT Compact 602102530 |
---|---|---|---|---|
Metabo BS 18 LT Compact 602102530 | od 870 zł | 3 oferty | ||
Metabo BS 18 LT 602102890 | od 325 zł | 1 oferta | ||
Metabo BS 18 LT 602102840 | od 639 zł | 3 oferty |