Wiertarko-wkrętarka Metabo BS 14.4 Set 602206880
Zdjęcia 12 |
Metabo BS 14.4 Set 602206880 |
|
Wszechstronna wiertarko-wkrętarka akumulatorowa z solidną przekładnią planetarną, wydajnym podświetleniem LED i wysokiej jakości wyposażeniem. Różni się nienaganną ergonomią i umiarkowaną wagą. Dzięki optymalnemu rozłożeniu mas oraz zastosowaniu antypoślizgowych gumowych nakładek, narzędzie to jest niezwykle wygodne w użytkowaniu i nie obciąża dłoni operatora. Wytrzymały silnik szczotkowy w połączeniu z dwubiegową przekładnią zapewnia dwa zakresy prędkości pracy (0-400 i 0-1500 obr./min) oraz moment obrotowy do 40 Nm.
Dzięki tej podstawie wiertarko-wkrętarka Metabo BS 14.4 Set 602206880 jest w stanie wykonać różnorodne prace montażowe, montażowo-demontażowe, wykończeniowe i budowlane. Potrafi energicznie obracać i odkręcać śruby, wkręty samogwintujące i potwierdzenia o znacznej średnicy i długości. Bezproblemowo wierci małe otwory w stalach konstrukcyjnych węglowych i nierdzewnych, metalach nieżelaznych i ich stopach, materiałach polimerowych i drewnie o dowolnej twardości. Wyposażony w praktyczny uchwyt szybkozaciskowy, dwa akumulatory Metabo Li-Power 14,4 (2,0 Ah @ 14,4 V) ładowane za pomocą szybkiej ładowarki Metabo SC 60 Plus oraz duży zestaw akcesoriów Metabo Mobile Workshop.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
- Artykuł 602206510 - średnica wkładu 10 mm, zawiera 1 akumulator (2 Ah), ładowarkę i walizkę
- Artykuł 602206500 - średnica wkładu 10 mm, zawiera 2 akumulatory (1,3 Ah), ładowarkę i walizkę
- Artykuł 602206550 - średnica wkładu 10 mm, zawiera 2 akumulatory (1,5 Ah), ładowarkę i walizkę
- Artykuł 602206530 - średnica wkładu 10 mm, w zestawie z 2 akumulatorami (2 Ah), ładowarką i walizką
- Artykuł 602206540 - średnica wkładu 13 mm, w zestawie z 2 akumulatorami (2 Ah), ładowarką i walizką
- Artykuł 602206880 - średnica wkładu 10 mm, w zestawie z 2 akumulatorami (2 Ah), ładowarką, walizką i zestawem akcesoriów
Modyfikacje Metabo BS 14.4 Set 602206880
Ceny na Metabo BS 14.4 Set 602206880 |
---|---|---|---|---|
Metabo BS 14.4 602206510 | od 742 zł | 1 oferta | ||
Metabo BS 14.4 602206530 | od 902 zł | 2 oferty | ||
Metabo BS 14.4 Set 602206880 | od 1 072 zł | 1 oferta |