Orzech laskowy Mesko MS 3041
Zdjęcia 6 |
Mesko MS 3041 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mesko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mesko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mesko MS 3041
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MESKO MS 3041 Gofrownica 1600W Opiekacz do orzeszków Ciasteczka Nut cake O | 160 zł |
Opiekacz do orzeszków i ciastek forma na 24szt do kuchni czarny 1600w | 149 zł |
Mesko MS 3041 | 128 zł |
Opiekacz do orzeszków MESKO MS 3041 (24 szt.) XL | 128 zł |
Mesko Nut maker MS 3041 1600 W, Number of pastry 24, Nuts, Black | 125 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →