Orzech laskowy Adler AD 3039
Zdjęcia 8 |
Adler AD 3039 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 3039
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler AD 3039 toster do orzechów ziemnych laskowych oraz ciasteczek XL 24 | 170 zł |
Opiekacz do orzeszków ADLER AD 3039 (24 szt.) XL | 150 zł |
Opiekacz do orzeszków Adler AD 3039 | 129 zł |
Opiekacz Adler OPIEKACZ DO ORZESZKÓW AD 3039 24 SZT. MSK biały 1600 W | 169 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →