Toster Adler AD 3043
Zdjęcia 11 |
Adler AD 3043 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 3043
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler AD 3043 Maszyna do Kanapek "Usa" Wielokolorowa XXL 5902934835459 | 88 zł |
Opiekacz do kanapek ADLER AD 3043 rozmiar USA XXL | 93 zł |
Adler AD 3043 AGDM-OPI-ADL-005 | 88 zł |
Opiekacz Adler AD 3043 | 90 zł |
Opiekacz do kanapek XXL Adler AD 3043 | 100 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →