Toster Adler AD 3222
Zdjęcia 10 |
Adler AD 3222 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 3222
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler AD 322 toster ze stelażem na bułki 1000 W toster z 3 funkcjami AD 32 | 109 zł |
Adler AD 3222 srebrny AGDM-TOS-ADL-006 | 105 zł |
Adler Toster ADLER AD 3222 | 121 zł |
Toster ADLER AD 3222 z rusztemdo bułek | 106 zł |
Adler Toaster AD 3222 Power 700 W, Number of slots 2, Housing material Sta | 155 zł |
Toster ADLER AD 3222 | 113 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →