Toster Camry CR 3215
Zdjęcia 11 |
Camry CR 3215 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Camry 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Camry.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Camry CR 3215
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CAMRY Toster CR 3215 ze stali nierdzewnej 2 kromki 850 W z funkcjami podgr | 119 zł |
Camry CR 3215 srebrny AGDM-TOS-CMY-012 | 119 zł |
Toster Camry CR 3215 | 119 zł |
Toster CAMRY CR 3215 na 2 kromki | 122 zł |
Camry Toaster CR 3215 Power 1000 W, Number of slots 2, Housing material St | 154 zł |
Toster CAMRY CR 3215 | 131 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →