Горішниця Mesko MS 3041
Фото 6 |
Mesko MS 3041 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mesko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mesko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mesko MS 3041
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MESKO MS 3041 Gofrownica 1600W Opiekacz do orzeszków Ciasteczka Nut cake O | 160 zł |
Opiekacz do orzeszków i ciastek forma na 24szt do kuchni czarny 1600w | 149 zł |
Mesko MS 3041 | 128 zł |
Opiekacz do orzeszków MESKO MS 3041 (24 szt.) XL | 128 zł |
Mesko Nut maker MS 3041 1600 W, Number of pastry 24, Nuts, Black | 125 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →