Toster Mesko MS 3032
Zdjęcia 7 |
Mesko MS 3032 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mesko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mesko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mesko MS 3032
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler Toster Sandwich z mocą 750 W MS 3032 czarny | 42 zł |
Adler Toster Toaster | 73 zł |
Opiekacz do kanapek MESKO MS 3032 | 47 zł |
Mesko MS 3032 AGDM-OPI-MES-001 | 42 zł |
Opiekacz MESKO MS 3032 | 42 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →