Toster Mesko Ms 3220
Zdjęcia 9 |
Mesko Ms 3220 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mesko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mesko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mesko Ms 3220
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MESKO MS 3220 toster na 2 kromki MS 3220 | 89 zł |
Toster Mesko MS 3220 | 61 zł |
Toster 2 kromki Ms 3220 (6) | 69 zł |
Toster MESKO MS 3220 na 2 kromki | 61 zł |
Mesko Toster MS 3220 Moc 750 W Ilość miejsc 2 Materiał obudowy Plastik Cza | 67 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →