Toster Esperanza Ciabatta (EKT002)
Zdjęcia 3 |
Esperanza Ciabatta |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esperanza 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esperanza.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Esperanza Ciabatta
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Esperanza EKT002 Toster Ciabatta PC biały | 57 zł |
Esperanza TOSTER CIABATTA HKESPTOEKT00002 | 52 zł |
Esperanza Ciabatta EKT002 biały AGDM-TOS-ESP-001 | 60 zł |
Esperanza TOSTER CIABATTA 38115 | 55 zł |
Esperanza Toster Esperanza Ciabatta EKT002 (600W; kolor biały) | 65 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →